+48 534 443 668 | kuldomek@elblag.biz.pl

O NAS/ KONTAKT Z NAMI

Jak to się zaczęło...

Dawno, dawno temu, za siedmioma morzami u podnóża wielkich gór stała mała charakterystyczna górka, która wyglądem przypominała stożek. Nietypowy morski kolor nadał jej niebiańskich walorów. Charakterystyczną cechą były dwa naturalnie wyrzeźbione pięknie oczka. Mieszkańcy bardzo kochali góry, bo były one dla nich schronieniem i bezpieczeństwem. Wśród gór czuli się jak w domu. Jednak dzieci najbardziej upodobały sobie niebieską małą górę z uśmiechniętą buzią. Uwielbiały bawić się u jej podnóża, gdyż tam otwierały się drzwi do nieskończonego świata wyobraźni. Niebiańska góra widziała dorastające i szczęśliwe u jej boku dzieci. Dorastało przy niej wiele pokoleń, bawiąc się i czując szczęśliwie i radośnie. Jedna z dziewczynek, gdy dorosła postanowiła stworzyć bajkowe miejsce dla dzieci do kreatywnej i pełnej przygód zabawy. Jak postanowiła, tak zrobiła. Każdego dnia w domku przybywało więcej dzieci dzieci, aby wspólnie z animatorką bawić się, turlać, skakać, zjeżdżać, szaleć na całego, tworzyć kreatywne dzieła oraz tworzyć tematyczne zajęcia bajkowe. Pomysłowość zarówno dzieci, jak i animatorów spowodowała, że „domek” stał się miejscem ze świetną i bezpieczną zabawą, miejscem w którym otwierają się drzwi do niekończącego się świata kreatywnej i bezpiecznej zabawy, miejscem w którym rodzic może się zrelaksować w czasie, gdy jego dziecko bawi się znakomicie zużywając nadmiar energii.  Nasz magiczny „domek” stał się kreatywną przystanią tak bardzo znaną, że zaczęli odwiedzać go turyści z innych krajów.  To właśnie anglojęzyczne dzieci nadały „domkowi” przedrostek  „cool”, gdyż tak bardzo upodobały sobie to miejsce. Tak właśnie powstał Kuldomek, w którym dzieci czują się bezpiecznie i szczęśliwie, a rodzice zrelaksowani i zadowoleni.

Jednak to nie koniec naszej historii…

Niekończąca się pomysłowość naszych animatorów spowodowała, że rozpoczęliśmy animacyjne wędrówki do dzieci na wesela, komunie, imprezy rodzinne, pikniki w szkołach i przedszkolach, zabawy podczas eventów firmowych oraz show animacyjne w hotelach i restauracjach.

MISJA

"Naszą misją jest dawać uśmiech i radość dzieciom  poprzez kreatywne pełne przygód zabawy, a także chwilę relaksu i zadowolenie rodzicom. W swojej pracy dbamy o dobrą i bezpieczną zabawę oraz własny rozwój".

WARTOŚCI, które wyznajemy to: rozwój, zaangażowanie, odpowiedzialność, zdrowie, rodzina, kreatywność, szczęście/radość, szczerość.

Zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami, priorytetem w naszej firmie jest:

-ciągły rozwój osobisty

-kreatywność i zaskakiwanie klientów

-tworzenie domowej atmosfery

-dbanie o rozwój oraz dobrą i bezpieczną zabawę dzieci

-profesjonalizm

Jak realizujemy nasze wartości?

Nieustannie się szkolimy z zakresu pedagogiki i psychologii dziecka, z zakresu animacji i organizacji czasu wolnego, z zakresu obsługi klienta. Posiadamy biblioteczkę z wartościową literaturą na wyżej wymienione tematy. Zachęcamy również rodziców do skorzystania z naszego kącika z literaturą. Ciągle szukamy nowości, inspiracji i wdrażamy je w pracy. Nasze miejsce jest pełne ciepła i uśmiechniętych, otwartych ludzi. W zabawy z dziećmi wplatamy elementy rozwojowe, m.in.: podczas urodzin są to zagadki w grze terenowej, zabawy na magicznej podłodze; podczas organizowanych grupowych zajęć z sensoplastyki, nacisk kładziemy na rozwój małej motoryki i samodzielności dziecka.

WARTOŚCI jakie chcemy dać naszym klientom to: bezpieczeństwo, wygoda, zaufanie, szczerość, uśmiech, zadowolenie, doskonałość.

DLACZEGO MY?

Porwiemy dzieci w magiczny świat energicznej zabawy zarówno w trakcie imprezy urodzinowej u nas, jak i każdej uroczystości organizowanej u klienta.

Wiemy, co robimy! Dzieci będą się tak dobrze z nami bawić, że znikną na czas animacji, a rodzice odpoczną i spędzą miło czas

Jesteśmy rzetelne i odpowiedzialne, angażujemy się w pracę w 100%

Nieustannie się rozwijamy i szkolimy.

Zdobywamy doświadczenie nieustannie prowadząc animacje w trakcie urodzin w naszej sali zabaw lub w miejscu wskazanym przez klienta (ogórd, dom, restauracja, Bażantarnia itp.).

Nasz zespół

tworzą wykwalifikowani animatorzy i pracownicy sali zabaw, którzy mają duże doświadczenie w realizacji animacji i obsługi imprez dla dzieci. Od samego początku naszej pracy przyświecał cel, dawać uśmiech i radość dzieciom. Wspólna misja sprawiła, że z mieszanki różnych osobowości i indywidualności staliśmy się zgranym zespołem, który na każdym kroku zaraża pozytywną energią.

Poznaj nas:

Wioleta Rutkowska 

Nazywam się Wioleta Rutkowska i uwielbiam, gdy dużo się dzieje wokół mnie. Chwytam każdy dzień pełnymi garściami i staram się, by każdy dzień był pełny wrażeń. Jestem założycielką Kuldomku i moim celem jest uszczęśliwiać dzieci i sprawiać, by nasze animacje były pełne niesamowitych przygód i niezapomnianych wspomnień. W animacji czuję się jak ryba w wodzie, a najbardziej uwielbiam szalone imprezy taneczne, gdzie dzieci jest bardzo dużo! Jestem certyfikowanym animatorem, trenerem sensoplastyki, konferansjerem. Kocham zdobywać nowe umiejętności, pociągają mnie wyzwania. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch pełnych energii chłopców, z którymi od okresu niemowlęcego przemierzaliśmy rodzinnie Elbląg w poszukiwaniu miejsca przyjaznego zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Miejsca, w którym dziecko może szaleć, biegać i rozwijać się, a mama spokojnie usiądzie i wypije ciepłą, aromatyczną kawę. Po latach spędzonych w pracy w szkole, postanowiłam sama stworzyć takie miejsce. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Gdańskim.

Anna Milewska 

W świecie ogromnych baniek i tańczących dzieci, wcielaniu się w postać Minionka lub myszkę Minne czuję się rewelacyjnie :)  szczególnie jak jest to doceniane przez dzieci za pomocą przytulasów i uśmiechów. Od zawsze lubiłam dzieci i zabawę z nimi. Zanim zostałam animatorką byłam opiekunką do dzieci. Bliscy zawsze mówili, że powinnam pracować w przedszkolu. Studiowałam administrację, jednak to nie było to. Teraz czuję się spełniona, bo robię to,co kocham najbardziej.

Lucyna Bielecka

Mam na imię Lucyna. Jestem mamą 3letniej Zosi. Wcześniej pracowałam głównie w handlu. Po dłuższej przerwie od pracy i po dostaniu się córki do przedszkola postanowiłam poszukać pracy. Przypadek sprawił, że trafiłam do Kuldomku. I nie żałuję! Pracuję i sprawiam dzieciom radość jednocześnie. Uczę się wielu nowych rzeczy, nie stoję w miejscu, ciągle się rozwijam. I ja to lubię. Praca w Kuldomku sprawia mi ogromną przyjemność,a gdy widzę radość dzieci, to tym bardziej motywuje mnie do samorozwoju. Wiem,że to co robimy jest dobre dla dzieci i sprawia,że są szczęśliwe.

 

KONTAKT Z NAMI:

 KULDOMEK CENTRUM REKREACYJNO-EDUKACYJNE/ CENTRUM ANIMACJI

ul. Płk. Dąbka 79 (Na Stoku, przy rynku) parking na rynku lub od ul.Robotniczej pod szlaban nr 1 (Kuldomek) i wjeżdżając na teren lokalu parkujemy przy naszym centrum:)

Tel.  55 611 01 20,   kom. 534 443 668

e-mail: kuldomek@elblag.biz.pl

https://www.facebook.com/KULDOMEK/

GODZINY OTWARCIA SALI ZABAW:

Poniedziałek i niedziela - nieczynne ( otwarte tylko w przypadku rezerwacji urodzin lub grupy zorganizowanej)

Wtorek - sobota: 10 -18

Godziny pracy biura: 

Wtorek - Piątek 10-18

Numer konta Kuldomku: 

nr konta - 04 2030 0045 1110 0000 0401 1080

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI