ZEWNĘTRZNA USŁUGA ANIMACJI

ANIMACJE NA:

-  KOMUNIE 

 - CHRZCINY

-  WESELA

-  FESTYNY RODZINNE, FIRMOWE

-  ORAZ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ZŁOBKI I INNE INSTYTUCJE Z DUŻĄ LICZBĄ DZIECI:)

Oferta skierowana zarówno do instytucji, np. przedszkola, szkoły, urzędy, jak i firm i  osób prywatnych w celu zorganizowania przez animatorów czasu wolnego dla dzieci, np. chrzty, imprezy rodzinne, festyny rodzinne, komunie, wesela, poprawiny.

 

DOSTĘPNE WARIANTY:

1. Jedna żywa maskotka (Minionek, Myszka Miki, Myszka Mini, Pirat Jake z Nibylandii, Tygrysek, Olaf, Poppy - postać z bajki Trolle), która tańczy z dziećmi przez 1h (bez żadnych animacji i muzyki) muzykę zapewnia placówka. Rolą maskotki jest taniec z dziećmi, zabawy w kółku, machanie, pozowanie do zdjęć (tu liczba dzieci jest nieograniczona) – cena 120 zł za 1h.

 

2. Dwie żywe maskotki (Minionek, Myszka Miki, Myszka Mini, Pirat Jake z Nibylandii, Tygrysek, Olaf, Poppy - postać z bajki Trolle), które tańczą z dziećmi przez 1h (bez żadnych animacji i muzyki) muzykę zapewnia placówka. Rolą maskotek jest taniec z dziećmi, zabawy w kółku, machanie, pozowanie do zdjęć (tu liczba dzieci jest nieograniczona) – cena 200 zł za 1h.


3. 2h zabawy z 2 animatorami z nagłośnieniem i muzyką, zabawa z chustą animacyjną, tunelem animacyjnym, tor przeszkód z klocków piankowych, grywalizacja, tańce z żywą maskotką- maskotka pojawia się w trakcie zabaw na ok.0,5h- (do wyboru Minionek, Myszka Miki,Myszka Mini, Pirat Jake z Nibylandii, Tygrysek, Olaf, Poppy - postać z bajki Trolle) cena 450 zł do 60 dzieci.

4. 2h zabawy z 3 lub 4 animatorami z nagło
śnieniem i muzyką, zabawa z chustą animacyjną, tunelem animacyjnym, tor przeszkód z klocków piankowych, grywalizacja, tańce z żywą maskotką- maskotka pojawia się w trakcie zabaw na ok.0,5h (do wyboru Minionek, Myszka Miki,Myszka Mini, Pirat Jake z Nibylandii, Tygrysek, Olaf, Poppy - postać z bajki Trolle) – cena 600 zł powyżej 60 dzieci.


5. Oferta z punktu 3.+malowanie buziek - cena 550 zł do 60 dzieci.


6. Oferta z punktu 4.+malowanie buziek - cena 700 zł powyżej 60 dzieci.


7. Oferta z punktu 5.+eksperymenty bańkowe lub balonowe kreacje - cena 650 zł do 60 dzieci.

 

8. Oferta z punktu 6.+eksperymenty bańkowe lub balonowe kreacje - cena 800zł powyżej 60 dzieci.

9. Oferta z punktu 7.+ artystyczny kącik tj. tworzenie z filcu na gotowych szablonach dzieł artystycznych – cena 750 zł do 60 dzieci.

 

10. Oferta z punktu 8.+ artystyczny kącik tj. tworzenie z filcu na gotowych szablonach dzieł artystycznych – cena 900 zł powyżej 60 dzieci.