+48 534 443 668 | kuldomek@elblag.biz.pl

EVENTY DLA FIRM I INSTYTUCJI

Od lat zajmujemy się organizacją imprez i małych-kameralnych, jak i tych większych z setkami uczestników. Posiadamy szeroki wachlarz usług, zapewniając atrakcje zarówno dla maluszków jak i starszych dzieci czy dorosłych.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani animatorzy porwą do zabawy każdego, wykorzystując zabawy taneczno-ruchowe w rytm muzyki przygotowanej przez nas. Nagłośnienie również zapewniamy.

Oferujemy kompleksową obsługę imprezy, co znaczy, że wybierając nas nie musisz martwić się o poszczególne składniki udanego eventu- mamy wszystko co niezbędne do organizacji super imprezy:

-stoisko do malowania buziek, kolorowe warkoczyki, tatuaże, kącik malucha, kącik artystyczny, warsztaty mydełkowe oraz slime. Ciekawym rozwiązaniem są też bańki XXL, pokaz dymnych i ogniowych baniek, które na pewno spodobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Istnieje też możliwość przybycia super gościa- żywej maskotki, która rozda słodkości, przybije piątkę lub przytuli a nawet zatańczy Macarenę.

Dopełnieniem całej imprezy mogą być dmuchańce, które dostępne są w pakiecie umowy.

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza zapadła w pamięci na długi czas uczestnikom zostawiając miłe wspomnienia- skontaktuj się z nami.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI