+48 534 443 668 | kuldomek@elblag.biz.pl

AKTUALNOŚCI

URODZINY W KULDOMKU- prosty przepis na super wspomnienia dla dzieci.

Urodziny Twojego dziecka zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz głowy do organizacji przyjęcia? Może po prostu nie masz na to czasu, ale nie chcesz zawieść najbliższą Ci osobę? Chcesz,aby Twoje dziecko w tym szczególnym dla Niego dniu poczuło się wyjątkowo? NIC PROSTSZEGO! Zrobimy to wszystko za Ciebie!

DZIECKO JEST ENERGICZNE I NIE ZNOSI NUDY?

To tak,jak my! Lubimy, gdy coś się dzieje.Dbamy o kreatywne i różnorodne zabawy, nie zapominając o najważniejszym-BEZPIECZEŃSTWIE DZIECI.

Posiadamy wszelkie niezbędne atesty i pozwolenia na wszystkie sprzęty jak i dodatki,których używamy, co oznacza,że możesz być spokojna o zdrowie i życie swojego dziecka. Zapewniamy przygotowanie wystroju sali urodzinowej w wybranej tematyce bajecznej, poczęstunek oraz 2h kreatywnych i dostosowanych do wieku dzieci zabaw w naszych salach pod okiem wykwalifikowanego animatora. Do każdego jubilata podchodzimy indywidualnie zapewniając Jemu i Jego gościom ogrom radości i uśmiechu.

Po przyjęciu każdorazowo dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy cały obiekt, aby zminimalizować ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami i bakteriami.

Do tej pory zaufały nam setki (o ile nie tysiące) rodziców, którzy wyrazili chęć organizowania kolejnych urodzin w naszym Kuldomku.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI