+48 534 443 668 | kuldomek@elblag.biz.pl

Oferta i Cennik

Opieka doraźna dla dzieci od 4 lat

Rodzicu! Potrzebujesz czasem trochę czasu dla siebie i chciałbyś, aby Twoje dziecko było w dobrych rękach? Świetnie trafiłeś! My zajmiemy się Twoim Skarbem. Dysponujemy salą interaktywną z multimedialną podłogą oraz interaktywnym monitorem, salą zabaw z konstrukcją zabawową oraz kochającą dzieci doświadczoną kadrą pedagogiczną.Tylko u nas masz możliwość zostawić dziecko pod naszą opieką na wybrane przez Ciebie godziny!

Młodsze dzieci tylko pod opieką rodziców.

Cena: 15 zł/h przez 6 dni w tygodniu! W weekendy po uzgodnieniu telefonicznym.

Do 0,5h = 8 zł

Każda kolejna godzina 12 zł

Przy zakupie 10h opieki doraźnej, 11h jest gratis! Przy pierwszym wejściu otrzymują państwo karnet uprawniający do jedenastej godziny gratis.

 

Stroje karnawałowe dla dzieci do wynajęcia:

Zbliża się przedszkolna lub szkolna przebierana impreza? Zapraszamy do wynajęcia strojów dla dzieci w Kuldomku:)

Cena: 30 zł

Wszystkie stroje są dostępne w naszej galerii.

 

Urodzinki tematyczne:

Zorganizuj dziecku wspaniałe urodziny, z przeróżnymi atrakcjami pod okiem animatora. Gwarantowane dwie godziny wspaniałej zabawy :)

Do dyspozycji: sala zabaw z basenem z kulkami, sala interaktywna z matą interaktywną, sala urodzinowa z aranżacją wybranej bajki, słodkimi i słonymi przekąskami dla dzieci, wraz z sokami i wodą, zabawy z animatorem, piniata niespodzianka, malowanie buziek. Możliwe dodatkowe atrakcje w postaci zamykania w bańce, pokazu wielkich baniek (w przypadku dobrej pogody), brokatowych tatuaży, kreacji balonowych oraz wizyty żywej maskotki! Dla rodziców specjalny kącik z ekspresem do kawy do dyspozycji, kawa i herbata w cenie.

Cena: 370 zł = 10 dzieci, za każde kolejne 30 zł dopłaty, powyżej 15 dzieci opłata wynosi 20 zł za dziecko.

Dodatkowo: 

- dodatkowo płatne atrakcje, o których musisz nam rodzicu powiedzieć przy podpisywaniu umowy: zamykanie w bańce, wizyta żywej maskotki, kreacje balonowe, brokatowe tatuaże dla wszystkich. Każda atrakcja to koszt 20 zł. Kolorowe warkoczyki dla dziewczynek 50zł (do 15 osób).

- Istnieje możliwość zamówienia samej piniaty, aby urozmaicić dziecku urodzinki w domu.

- Posiadamy zaproszenia do każdej tematyki urodzinowej.

Wszystkie opcje cenowe i tematyki urodzin dostępne w zakładce "urodzinki tematyczne z animatorem".

 

Wejścia dla grup zorganizowanych:

Oferta skierowana dla grup zorganizowanych m.in. przedszkola, szkoły. Od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 grupy zorganizowane mają możliwość skorzystania z sali zabaw, sali artystycznej oraz interaktywnej sali pod okiem 2-3 animatorek. W trakcie 1,5 h dzieci w sposób zorganizowany bawią się w salach z podziałem na grupy, a opiekunowie mają chwilę na złapanie oddechu przy filiżance kawy.

Cena: 1,5h do 22 dzieci = 200 zł / za każde następne dziecko dopłata 5 zł

Sprawdź zakładkę „wejścia dla grup zorganizowanych” żeby dowiedzieć się więcej o mikołajkowej opcji.

 

Animacje zewnętrzne dla szkół, przedszkoli, firm, itp.:

Cena i scenariusz są dobierane indywidualnie, zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, zakładek „dla firm” i  „animacje okolicznościowe”. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

 

Wynajęcie żywej maskotki:

Do wyboru: Myszka Mickey, Myszka Minnie, Tygrysek, Kubuś Puchatek, Minionek, Pirat Jake z Nibylandii, Olaf z Krainy Lodu, Poppy z bajki Trolle, Chase z Psiego Patrolu;

Zdjęcia maskotek dostępne w naszej galerii.

Wszystkie dostępne warianty i ceny dostępne w zakładce "żywa maskotka".

 

Wynajem fotobudki:

Zapraszamy do wynajmu fotobudki na wesela, poprawiny, masowe imprezy, itp. Zapewniamy fotobudkę w dmuchanym namiocie oraz wszystkie akcesoria do zdjęć.

Cena:

2h = 650 zł

2,5h = 700 zł

3h = 800 zł

Poza Elblągiem naliczana jest opłata za dojazd.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI