+48 534 443 668 | kuldomek@elblag.biz.pl

DLA KOGO JESTEŚMY?

Dla rodziców:

- szukających atrakcji dla dzieci poprzez organizację urodzin z animatorem w sali zabaw; oferta w zakładce "Urodzinki tematyczne z animatorem"

- szukających animatora na uroczystość rodzinną (jubileusz, komunia, chrzciny, urodziny, spotkanie rodzinne); oferta w zakładce "Animacje okolicznościowe"

- należących do trójek klasowych szukającyh atrakcji dla dzieci: na zakończenie roku, do kompleksowej obsługi i prowadzenia balów tematycznych, na cykliczne warsztaty kreatywne w szkole/przedszkolu, na dzień dziecka, na festyny w placówce; oferta w zakładce "Dla szkół i przedszkoli"

- szukających dodatkowych zajęć popołudniowych i porannych dla dzieci (warsztaty mydełkowe, slimy, Sensoplastyka, świąteczne warsztaty)

Dla przyszłych Par Młodych planujących wesele

Zajmiemy się najmłodszymi gośćmi na Waszym weselu! Nawet jeśli Para Młoda nie wie jak zorganizować animacje dla dzieci na wynajętej przez nich sali weselnej – nie szkodzi, od tego jesteśmy my! Zadbamy o to, by dzieci pochłonęła zabawa z animatorami, a ich rodzice mogli swobodnie się bawić. Pełna oferta w 3 wariantach w zakładce"Animacje okolicznościowe"

Dla placówek oświatowych i instytucji

- organizacja balów jesiennych, andrzejowych, karnawałowych w placówce

- kompleksowa organizacja dnia dziecka, festynu rodzinnego, imprezy mikołajkowej

- warsztaty kreatywne tematyczne (świąteczne, bajkowe)

- cykliczne warsztaty w placówce z eksperymentów, artystyczne, tworzenia mydełek w placówce

- wizyty żywych maskotek w placówce

- wynajem stoisk z animatorem na imprezy w placówce: malowanie buziek, tatuaże brokatowe, kreacje  balonowe, warkoczyki kolorowe dla dziewczynek, slimy, kąciki animacyjne (artystyczne warsztaty)

- artystyczny pokaz baniek mydlanych oraz artystyczny pokaz iluzji dla dzieci

Jesteś dyrektorem lub pracownikiem ośrodka kultury? Z chęcią pomożemy urozmaicić ofertę placówki skierowaną do dzieci. Przygotujemy bal lub dyskotekę o dowolnej tematyce z odpowiednimi atrakcjami, zorganizujemy kreatywne warsztaty edukacyjne, przygotujemy wizytę Świętego Mikołaja, zorganizujemy imprezę na Dzień Dziecka. Wesprzemy Wasze imprezy naszymi żywymi maskotkami, stoiskami z malowaniem buziek, tatuażami brokatowymi, zamykaniem w bańce, kolorowymi warkoczykami, balonowymi kreacjami, kącikami animacyjnymi dla najmłodszych, kreatywnymi kącikami artystycznymi, pokazami iluzji czy artystycznymi pokazami baniek mydlanych.

Dla hoteli, ośrodków wczasowych, restauracji

Przedsiębiorco chcesz promować swoją firmę? Zależy Ci, aby do Twojego hotelu, pensjonatu, restauracji ciągle przybywali klienci? Dzięki nam możesz poszerzyć grono klientów o rodziny z dziećmi. 
Pomożemy zapewnić bezpieczną i kreatywną opiekę dla najmłodszych gości w oczekiwaniu na obiad, kolację w restauracji. W profesjonalny sposób zorganizujemy kreatywne zabawy dla gości hotelowych, zorganizujemy warsztaty artystyczne, przeprowadzimy wieczorne mini disco oraz mnóstwo innych atrakcji, które przyciągną  klientów właśnie do Ciebie!  Jeśli do tej pory dzieci stanowiły niewielką część wszystkich gości, zorganizowanie dla nich opieki i niezapomnianej zabawy z żywymi maskotkami i niepowtarzalnymi animacjami pozwoli na szersze korzystanie z oferty przez dorosłych klientów oraz zachęci rodziny z dziećmi do wybierania Państwa obiektu.

Dla firm

Organizacja spotkań o charakterze biznesowym czy sprzedażowym to jeden z kluczowych elementów dbania o wizerunek przedsiębiorstwa. Przedsiębiorco, może warto wizerunek firmy udoskonalić poprzez organizację eventów z udziałem całych rodzin? Najmłodszych uczestników eventów powierz specjalistom! Nasi animatorzy zadbają o dobry humor dzieci podczas Twojego eventu firmowego. A jeśli planujesz festyn firmowy, jubileusz firmy lub inny event, na który najwygodniej byłoby nie zapraszać dzieci? Już nie musisz się o to martwić. Zapraszając nas do współpracy wszyscy Twoi pracownicy i ich rodziny, klienci będą wdzięczni za świetnie spędzony czas.

Zorganizujemy również imprezy tematyczne dla dzieci Twoich pracowników, tj: zabawy mikołajkowe, dzień dziecka, festyn rodzinny, drzwi otwarte w firmie.

Co oferujemy?

Kompleksową obsługę imprezy dla dzieci, stoiska eventowe, stoiska z kreatywnymi warsztatami,  wizyty żywych maskotek, show w postaci artystycznego pokazu baniek mydlanych, pokaz iluzji dla dzieci, kompleksową obsługę Mikołajek, kompleksową obsługę Dnia Dziecka.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI